Wiosenny Pit Stop Porsche.

Poznaj wyjątkowe oferty serwisowe.

Zadzwoń 22 22 315 89 lub zostaw
swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Wiosna to najlepszy czas, aby bezpiecznie i z nowymi pomysłami rozpocząć nowy sezon z Twoim Porsche.
Nasz serwis to idealne miejsce na krótki przystanek, podczas którego przygotujemy Twoje Porsche do sprawnego
pokonywania kolejnych setek kilometrów.

Przegląd wiosenny

Przegląd wiosenny
już za 199 PLN.

Bądź zawsze gotowy do drogi i bezpiecznie podążaj do celu w swoim Porsche. Zadbaj o dobrą formę Twojego samochodu z pomocą naszych specjalistów, którzy dokładnie sprawdzą najważniejsze układy, by nic Cię nie zaskoczyło podczas podróży.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Oryginalne akcesoria
Porsche z rabatem 15%.

Odkryj nowy wymiar indywidualności dzięki akcesoriom skrojonym na miarę Twojego Porsche. Nasza oferta zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótką przejażdżkę, czy w daleką trasę.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Serwis klimatyzacji
z rabatem 15%.

Wspaniałe widoki czasem zapierają dech w piersiach, jednak w Twoim Porsche zawsze musisz oddychać swobodnie. Nasi specjaliści wyczyszczą i usprawnią cały układ klimatyzacyjny – dzięki temu każda podróż będzie przebiegać w komfortowych warunkach.

Zapytaj o ofertę