baner_lp2

Znowu zawitała wiosna.

Poznaj wyjątkowe oferty serwisowe.

Zostaw swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

A to najlepszy moment na rozpoczęcie sezonu nowych kierunków spędzonych za kierownicą Twojego Porsche.
Nasz serwis to idealne miejsce, aby przygotować je go sprawnego pokonywania kolejnych kilometrów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Przegląd wiosenny

Przegląd wiosenny
już za 199 PLN.

Zadbaj o dobrą formę Twojego samochodu z pomocą naszych specjalistów, którzy dokładnie sprawdzą najważniejsze układy, by nic Cię nie zaskoczyło podczas podróży.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Oryginalne akcesoria
Porsche z rabatem 15%.

Szeroka gama akcesoriów skrojonych na miarę Twojego Porsche, zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Zapytaj o ofertę
Przegląd wiosenny

Serwis klimatyzacji
z rabatem 15%.

Wspaniałe widoki czasem zapierają dech w piersiach, jednak w Twoim Porsche zawsze musisz oddychać swobodnie. Nasi specjaliści wyczyszczą i usprawnią cały układ klimatyzacyjny – aby cieszyć się z każdego kilometra.

Zapytaj o ofertę