baner_lp

Spełnij swoje marzenia o Porsche!

Porsche Taycan i Porsche Macan dostępne w salonie w atrakcyjnej ofercie leasingowej Porsche Financial Services.

Porsche Taycan
dostępne w salonie.

Marzysz o nowym, wyjątkowym samochodzie? Poznaj stylowe, ekstrawaganckie Porsche Taycan i drapieżne, uterenowione Porsche Taycan Cross Turismo. Przekonaj się, co znaczy iskra w duszy!

Porsche Taycan
Porsche Taycan

Teraz oba modele są dostępne w Porsche Centrum Warszawa. Możesz je mieć już teraz! Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingowej z ratą już od 2837 zł netto/mies. na Porsche Taycan i od 3193 zł netto/mies. na Porsche Taycan Cross Turismo. Kalkulacja przygotowana przez Porsche Financial Services.

Porsche Macan
w wyjątkowej
ofercie leasingowej.

Odważ się realizować nawet najśmielsze marzenia! Sportowe i przestronne Porsche Macan czeka na Ciebie w Porsche Centrum Warszawa. Teraz dostępne w ofercie leasingowej: od 2109 zł netto/mies. Kalkulacja przygotowana przez Porsche Financial Services.

Porsche Macan

Wybierz model:

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.dealer_name }}

Moc

{{ offer.power }} KM

Pojemność

{{ offer.capacity }}

Rok modelowy

{{ offer.production_year }}

Przebieg

{{ offer.mileage }} km

Skrzynia biegów

{{ offer.transmission }}

{{ priceFormat.to(offer.price) }} zł brutto

Pokaż więcej


Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
i umówimy Cię z doradcą w Porsche Centrum Warszawa.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń