service by night event

Są miejsca, w których
warto się zatrzymać.

Zimowe Miasteczko Porsche Centrum Warszawa Okęcie
w Elektrowni Powiśle.

Zimowe Miasteczko
Porsche

Kierowcy Porsche nie lubią się zatrzymywać. Droga jest dla nas źródłem przyjemności i niesamowitych emocji. Zatrzymujemy się tylko w naprawdę wyjątkowych miejscach. Oto jedno z nich. Zapraszamy do Zimowego Miasteczka Porsche w Elektrowni Powiśle. Zadbaliśmy, aby świąteczna magia odwiedziła Warszawę. Wyrusz z nami w niesamowitą zimową podróż. Zabierz ze sobą najbliższych – czeka na Was wiele atrakcji!

Wiemy, że kochacie jeździć. Tym razem możecie pokazać, co potraficie… na łyżwach. W Zimowym Miasteczku Porsche znajdziecie lodowisko. Jeśli nie macie własnych łyżew, skorzystajcie z naszej wypożyczalni. Niesamowite chwile możecie uwiecznić w wyjątkowej szklanej kuli. Na wszystkich gości czeka również kubek gorącej czekolady, a na fanów motoryzacji specjalna strefa Porsche.

Warsztaty

Zapraszamy do udziału w serii wyjątkowych warsztatów, które pozwolą Wam celebrować świąteczny czas. Nie zwlekajcie – liczba miejsc jest ograniczona.

Poprzednie Następne

{{item.headline}}

{{item.text}}

Warsztaty

Zapraszamy do udziału w serii wyjątkowych warsztatów, które pozwolą Wam celebrować świąteczny czas. Nie zwlekajcie – liczba miejsc jest ograniczona.

Poprzednie Następne

{{item.headline}}

{{item.text}}

Zapisz się na warsztaty
w Zimowym Miasteczku Porsche


Wybierz warsztaty

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Nie czekaj do Świąt.
Idealny prezent już czeka.

Spełnij marzenia o własnym Porsche. Sprawdź dostępne modele w Porsche Centrum Warszawa Okęcie i umów się na jazdę próbną.